czwartek, 29 maja 2014

Z mężowego komputera

....Tak sie porobiło..

Z okazji urodzin mój laptop przestał działać; to znaczy działa, ale padł system i co jakiś czas pojawia się "ekran śmierci", więc nie chce mi się już go nawet włączać. Przy okazji system chyba sam wyłączył Kasperskiego i, co ciekawe, nie chce się on wcale uruchomić. Zapewne powinnam go odinstalować i zainstalować na nowo, co nie bardzo mi się opłaca w tej chwili. Dlaczego?
Otóż jutro wyjeżdżamy do Polski na urlop i mam wielka nadzieję, że mój teść pomoże w postawieniu laptopa na nogi:)

Po raz pierwszy po 7 latach jedziemy do kraju latem! Izabela odwiedzała Polskę tylko w okresie zimowym, więc będzie to jej pierwsze polskie lato. Dziewczyny odliczają dni do wylotu... a ja przeglądam trasę, bo mój małżonek jutro jeszcze do południa w pracy(tak to jest, jak się zmienia miejsce pracy i bierze urlop w tym samym czasie; dobrze, że znaleźli zmiennika choć na później!). Tak więc pierwszy raz sama jadę do centrum Dublina, żeby odnaleźć tam męża. Uprzedziłam go, żeby się nie zdziwił, jeśli się okaże, że jadę w zupełnie przeciwnym kierunku:)

Miejmy nadzieję, że nie rozminiemy się z  latem po drodze! To byłby pech.

 

6 komentarzy:

 1. Udanego pobytu w Polsce, samych dobrych wrażeń i pięknej pogody!

  OdpowiedzUsuń
 2. No to fantastycznie, życzę miłego pobytu dobrej pogody i mam nadzieję, że laptop zostanie wyreanimowany. Sciskam cię serdecznie, Aneczko

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda lapka, ale zdolny teść pewnie go uratuje. Przyjemnej podróży i udanego pobytu, a gdybyś była w okolicy, to zapraszam na kawę :))
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu
  życzę Wam udanego pobytu u Kraju ;) by dopisała pogoda na rodzinne i koleżeńskie spotkania , by piękna pogoda pozostawiła miłe wspomnienia krajobrazów w pamięci Córek ;)
  Szczęsliwej drogi, Aniu

  OdpowiedzUsuń
 5. miłego,słonecznego urlopu,

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzisiaj tu zajrzalam a ty jedziesz do kraju wiec zycze ci i calej rodzince pieknego urlopu mam nadzieje ze traficie na slonce,jak dlugo te wakacje???' w kraju.pozdrawiam serdecznie ja wyruszam na wyspe do siebie 17 czerwca.

  OdpowiedzUsuń