czwartek, 4 kwietnia 2013

Zamieszanie wielkiePonieważ część postów przenoszę ze starego bloga na ten obecny, na razie jest wielkie zamieszanie. Zostało mi już niewiele i mam nadzieję, że w ciągu najbliższych dwóch dni powinnam się wyrobić. Potem zlikwiduję wpisy na starym blogu, a tutaj pojawią się nowe prace i zdjęcia.


6 komentarzy:

 1. Nie wiem, czy wiesz, ale każdy Twój post możesz umieścić pod datą, w której rzeczywiście ten post pisałaś. Będzie chronologicznie i tak, jakbyś to pisała w tamtym czasie. Edytuj post i z prawej strony masz wstawianie daty.

  OdpowiedzUsuń
 2. OMG!! nie wiedziałam, bo ja dopiero zaczynam na blogerze opanowywac jako tako bałagan. Dziękuję Ci bardzo za radę, muszę ich troszkę edytować! dzięki jeszcze raz

  pozdrawiam

  Anka

  OdpowiedzUsuń
 3. Ludzie,włos mi się na głowie jeży,ledwo dycham z bloxem,

  OdpowiedzUsuń
 4. Ula, ja też dopiero wszystko poznaje, nawet wygląd mam nie taki, jak chcę, bo duże zdjęcia sa obcinane, ale powoli do tego dojdę. Natomiast na bloxie, skoro nie będę mieć możliwości dodania dużej ilości zdjęć, to prowadzenie fotoreportaży nie ma sensu.

  pozdrawiam

  Anka

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniu! Jak już wstawisz zdjęcie do wpisu, to kliknij na nie prawą stroną myszki. Wyświetli Ci się kilka możliwości wielkości wstawionego zdjęcia - na pewno dobierzesz odpowiednie. Najlepiej później wstawiać ten sam rozmiar, np. tylko średnie lub duże. To lepiej wygląda na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 6. To już odkryłam, ale dziękuję. Problemem w tej chwili jest znalezienie szablonu, który wyświetlałby b. duże zdjęcia. Ja wybieram opcję duże, ale wciąż nie oddają one uroku krajobrazów. Na blox-ie mogłam wstawiać naprawdę wielkie zdjęcia, bo szablon mi ich nie obcinał.
  No nic, powoli wszystko rozpracuję. Dziękuję Ci za wskazówki; sa naprawdę cenne.

  Anka

  OdpowiedzUsuń