środa, 14 sierpnia 2013

Cadamstown, część druga

Cóż mogę napisać na wstępie? Żadne słowa nie oddadzą piękna przyrody, która nas otaczała. Zdjęć nawet nie mam ładnych, bo wszystkie robiłam w biegu. Pokażę te, które są według mnie najlepsze i niech one spróbują zilustrować historię naszej wędrówki.
Momentami brzegi były skaliste, ale wszechobecny mech łagodził widoki.


Drzewa wyrastały ze zboczy, wciskały się pomiędzy skały i dążyły do światła. Zwisające bluszcze i paprocie tworzyły malownicze scenerie.


Poniżej drzewo, którego wielkość widać dopiero po przejściu  kilku stopni w górę. Tutaj ot, takie wygięty pień......a wyżej....na zdjęciu ujęłam tylko jego mały fragment. I pomyśleć, że taki gigant tak stabilnie trzyma się na zboczu:
Odcinek trasy, którą pokazuję w tym wpisie, nosi wdzięczną nazwę "Dolina Srebrnej Rzeki"


Po stopniach wyrzeźbionych w skale przez naturę, można było zejść nad wodę; my poprzestaliśmy na tarasie widokowym, jako że mała Izabela mogłaby się ześliznąć, a nie mieliśmy w planach pobytu na pogotowiu.I na koniec piknik!Miejsce idealne do dalszego biegania i wszelkich szaleństw.


3 komentarze:

 1. Zdjęcia, nawet te robione w biegu, mówią więcej niż jakiekolwiek słowa - miejsce piękne! Chciałabvym kiedyś je odwiedzić.

  Motylek

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie piękne miejsce, warte niejednej wycieczki. Na pewno za każdym razem można zobaczyć coś nowego:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne,cudowne,przepiękne,magiczne miejsce!!

  OdpowiedzUsuń