piątek, 10 kwietnia 2020

I mamy Wielkanoc!
Szczególną, inną, niż zwykle...

Mój mąż w końcu odetchnie chwilę. Brakuje ludzi w szpitalu, więc od 3 tygodni robi jakieś szalone ilości godzin. Na szczęście jutro i w niedzielę będzie w końcu miał wolne. Chyba, że to się nagle zmieni. Póki co cieszymy się tym, co mamy mieć :)


W tym roku nie wysłałam ani jednej kartki, składam więc tutaj życzenia wszystkim odwiedzającym mój blog, znajomym blliższym i dalszym... i tym, co tylko cicho zaglądają.

Cieszcie się czasem, który został nam dany, spowolnieniem życia, zatrzymajmy się i zróbmy to, na co nigdy nie było czasu. W tym roku mamy go sporo :)

Pozdrawiam
I kilka ozdób z ostatniej chwili:


6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Spokojnych Świąt. Wesołego Alleluja.

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie akurat niewiele się zmieniło, czas ani nie zwolnił, ani mi go nie przybyło - wręcz przeciwnie. Dziś właśnie zakończyłam kolejny długi tydzień pracy (ponad 50h) i nadal będę do niej chodzić, dopóki mnie wirus nie pokona. Ale i tak dziękuję za życzenia. Cieszę się danym czasem, każdym przeżytym dniem zakończonym bez złych wieści, każdą małą przyjemnością... I cieszę się, że wróciłaś na bloga! :)

  Spokojnych świąt, Aniu, dla Ciebie i Twojej rodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrowych i pogodnych Swiat zycze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczne ozdoby wielkanocne. :) Życzę, by mąż miał te dni wolnego, byście razem mogli spędzić ten czas i by było to naprawdę miło spędzony czas. Dziękuję za życzenia, spokojnych, zdrowych świąt dla Was. Pozdrawiam cieplutko. <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę Wam pogodnych i zdrowych Świąt. :)
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń