wtorek, 17 września 2019

OknoJedno z najmniejszych okien w domu, to łazienkowe.

Przyznam, że lata całe czekało na "ubranie". W końcu zrealizowałam projekt.


W świetle poranka:I w nocy...Biała organza marszczona jak popdło, bez mierzenia - tworzy delikatną firankę, zawieszoną na drewnianym kijku, który pełni rolę karnisza.Jeszcze zbliżenie szydełkowych opasek, podtrzymujących zasłonki:


Zasłonki wiszą od maja, ale nijak nie miałam czasu zrobić zdjęć i napisać o tym :)

10 komentarzy:

 1. Prezentuje się przepięknie, tak magicznie i nastrojowo. Pięknie światło się przebija, dla mnie wspaniale. :))) Pozdrawiam cieplutko. <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję.
   Właśnie to światło robi cały efekt. Aż żałuję, że tyle lat czekałam, żeby to zrobić.

   Usuń
 2. W łazience z TAKIM oknem to się dopiero można wyluzować i zrelaksować:-) Pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pieknie wyszło, nawet w pokoju byłoby super, jest eleganckie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysłowo, praktycznie i kreatywnie!

  Ach, przydałoby mi się coś takiego w mojej głównej łazience, bo w dni tak słoneczne jak ostatnio jest tam nie dość, że gorąco, to do tego zbyt jasno. Nie lubię takiego ostrego światła, drażni mnie, chyba czas zainwestować w blackoutowe rolety :)

  Dobrze, że zamieściłaś przybliżone zdjęcie tych opasek do zasłon, bo początkowo myślałam, że po prostu zrobiłaś węzły, jak niektórzy czynią ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapomniałam dodać, że jest jeszcze coś, na co pewnie nie masz czasu, a co powinno być zrobione ;) Linki po prawej ;) Połowa z nich nie działa, bo przecież Onet i Blox to już historia starożytna ;) Tak, wiem, szarogęszę się, wybacz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie az tak jasno nie jest w łazience, ale zasłonki, choćby takie prześwitujące, lekkie, dodały jej uroku niesamowicie.

   Tak, wiem o tych niedziałających linkach, ale powiem Ci, że się nie wyrabiam... Ogarniam inne rzeczy.

   Usuń
  2. Domyślam się! Nawet mi do głowy nie przyszło, by podejrzewać Cię o nieróbstwo! Jesteś naprawdę jedną z dwóch kobiet, które podziwiam jako wspaniałe gospodynie domowe i westalki domowego ogniska :) Takich kobiet już coraz mniej, wierz mi.

   Usuń