niedziela, 3 czerwca 2018

Prawie końcówka......czyli kolejny rok szkolny za nami. Jeszcze niezupełnie, jeszcze zostało 3 tygodnie, ale to w zasadzie takie nic. Podstawówka napisała już wszystkie końcowe sprawdziany. Teraz pozostały wycieczki szkolne, sport, przygotowanie podręczników na nowy rok, itp.
Najstarsza od 28 maja, przez cały tydzień pisała sprawdziany końcowe ze wszystkich przedmiotów. Było tego po 2-3 dziennie. Plus jest taki, że uczyła się systematycznie, więc teraz robiła tylko powtórki. Stwierdziła, że prawie wszystko było proste... zobaczymy jakie wyniki nam przyniesie. Wtedy okaże się, czy to było takie proste. Tak czy siak, w przyszłym tygodniu już kończy pierwszą klasę szkoły średniej i zaczyna wakacyjną labę.

Kwitnie następny powojnik z grupy montana. W tle, dołącza do niego wielkokwiatowy, purpurowy.

Dzieci się uczą, ogród buja, a ja zajmuję się drobnymi pracami; pierwsze klapki dla Izy - już stargane, bo w nie wrosła. Nawet nie zdążyłam zrobić zdjęcia po ich wykończeniu.
Kolejny dodatek do prezentu dla nauczycieli:


Nabyłam też kilka staroci:Wszystko pojedyncze sztuki, ale powoli też składają się w komplet.

Do tego cały serwis kawowy "Melody":I łyżeczkę do cukru, na przykład do cukru, bo przecież może być do wszystkiego.8 komentarzy:

 1. Kwiaty Cię zarosły,ślicznie to wygląda.Czas wakacji wnet się rozpocznie,u mnie wnuk będzie.Patrz ,najstarsza pójdzie do 2-giej klasy szkoły średniej,jak ten czas leci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj leci, leci ten czas... nawet najstarsza to zauważa.
   Wnuk będzie! to gratulacje!

   Usuń
 2. A z czego te serduszka zrobilas? Serwis kawowy jest piekny, tez taki chce. Powodzenia dziewczynom zycze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serca zrobiłam z takiej białej gliny ze sklepu. Smierdzi to strasznie, ale ładnie się robi i szybko schnie. miały być z masy sodowej, ale jakoś mi nie wyszła!
   Serwis jest super, przyznaje:)

   Usuń
 3. Powojnik mega, cudowny jestem pod wrażeniem pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo.
   W tym klimacie ma się bardzo dobrze. Tylko kontrolowanie rozrostu mi pozostaje.

   Usuń
 4. Niesamowicie piękny powojnik. Cudowne starocie, bardzo takie lubię. :) Bardzo ładne prace wykonałaś. Pozdrawiam serdecznie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa.
   Powojnik jest z grupy montana, więc wyjątkowo odporny na prawie wszystko.
   Starocia to moje skrzywienie:)

   Usuń