środa, 4 kwietnia 2018

Pierwsze wycieczki...a raczej krótkie wypady, spacery....

Zimno u nas straszne, jak na tę porę roku. Z rozczuleniem wspominam lata, kiedy na paradę Św. Patryka szłam ubrana prawie na letnio, a w kwietniu mieliśmy już pały. Gdzie ta pogoda?

Na spacerach, przynajmniej tych, które stale powtarzamy, dzieci anektują aparat. Prawie wszystkie zdjęcia w wykonaniu Izabeli. Tylko te, na których jest ona, robiła Monika.

Ta wysoka dziewczyna to Monika. Wyciąga się w górę, że szok. Pamiętajmy, że idzie obok A., który ma 2m wysokości:)"Stańcie razem, stańcie razem!" - krzyczała Iza.Nasza najstarsza latorośl:I kolejny dzień, kolejny spacer - do koni. Monia w swojej ulubionej kurtce. Bardzo lubi ramoneski, ale nie może się przekonać do tych z zapięciem asymetrycznym. Wydają się jej głupie.Konie zjadły dwa kilo marchwi i pozwoliły się jeszcze trochę pogłaskać, po czym każdy ruszył w swoją stronę. Zdjęć nie ma, bo wydzielałam marchewkę, a w tym samym czasie jeden z koni próbował wsadzić mi pysk, albo do kieszeni, albo do torby. Aparat poszedł w odstawkę.

Wszystkie zdjęcia wykonane znowu przez Izę:

I na koniec sama Izabelka, uczesana, ustawiona i obfocona przez Gosię.


Moje najstarsze dziecko robi zdjęcia tylko smartfonami, a więc w sytuacji, kiedy dostaje aparat z manualnym ustawieniem parametrów, pada. Tutaj światło z tła samo się nie poprawi.... ale uważam, że i tak udane zdjęcia. Najmłodsza przeszczęśliwa, że może pozować.


4 komentarze:

  1. I rodzinka w komplecie,to już laski do poderwania,mają talent fotograficzny,jakże to był romantyczny spacer,cudna z Was para.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo urokliwe zdjęcia, jesteście cudną Rodzinką:-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ladne zdjecia i bardzo ladne osoby na zdjeciach. I na tych ustawianych i na tych nie ustawianych.
    U nas tez zimno, wiosna jakos nie moze do nas dotrzec. Choc powinnam sie cieszyc i z tego przedluzonego przedwiosnia... Przynajmniej sniegu u nas nie ma jak to u innych... Bywaja lata cieplejsze, akurat trafil sie ten rok zimniejszy...
    Pozdrawiam za to GORACO!
    Motylek

    OdpowiedzUsuń
  4. Izabela to urodzona modelka. Brawo☺

    OdpowiedzUsuń