wtorek, 18 lutego 2014

Dzień słodkościWczorajszy dzień upłynął pod znakiem słodkości. Małgosia skończyła 9 lat i świętowaliśmy w gronie rodziny. Z tej okazji zażyczyła sobie tort w kolorze niebieskim.


Zatem ...dostała niebieskości. Tort waniliowo-śmietankowy w odcieniu nieba.Trochę przeliczyłam się z ilocią potrzebnej śmietany i ciasto dostało ozdobę tylko z wierzchu. Z tym, że na potrzeby domowe takie też było dobre.Tata wyjątkowo był w domu, a nie w pracy, więc wziął pełny udział w domowej imprezie.
Próbowałam uchwycić moment zdmuchiwania świeczek, ale w jednej chwili były.......a w następnej, Gosia już je zgasiła. Artur za to dorwał się do aparatu i uwiecznił krojenie ciasta:)Nasze kwiaty w doniczkach, jakby wiedziały o imprezie Małgosi, bo tego dnia rozwinęły się - aż cztery:9 lat! kiedy to minęło?

8 komentarzy:

 1. Najlepsze życzenia dla solenizantki!
  Fantastyczny niebieski tort:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tort przewspaniały i wygląda na to, że śmietanowy - no i wspaniały kolor, co tu dużo gadać. Wyrosły pannice - rzeczywiście nie wiadomo kiedy.
  Też muszę sobie kupić takie irysy, jak się tylko pojawią - w zeszłym roku było ich sporo - bo je uwielbiam. A potem do ogródka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Małgosi życzę wszystkiego najlepszego, Twój tort wzbudził zachwyt u mojej najmłodszej, mój zresztą też! Czas niestety leci jak durny nie zważając na nic, ja sama nie wiedzieć kiedy, niedługo będę robić dziesiąty tort starszej. U Ciebie podobnie jak u mnie jedna ciemna , druga jasna:) i dobrze równowaga musi być.A śliczne te Twoje panny! Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i chłopaka też:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystkiego dobrego solenizantce,te róże są wspaniałe,a kwiaty cudowne,

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za życzenia w imieniu Solenizantki, która z wielkim uśmiechem czytała Wasze słowa

  Anka

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczny torcik,czas szybko leci należy łapać te fajne chwile.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego Najlepszego dla Gosi !!!! Niech się Jej spełniają wszystkie małe i duże marzenia ;)
  Bardzo mi miło "uczestniczyć" w Waszym domowym życiu za pośrednictwem internetu i kolejny rok podglądać Wasze rodzinne święta ;) Córki Wam rosną, co jedna to ładniejsza,każda ma"swoją urodę" ... Aniu,masz bardzo ładne Córki- po Mamusi oczywiście ;)
  Tort piękny,"smurfowy" :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pięknie wyszły te różyczki na górze :)

  OdpowiedzUsuń