piątek, 13 sierpnia 2010

Brittas Bay, Co. Wiclow


Hrabstwo Wiclow nazywane jest ogrodami Irlandii. Jest piękne. W większości porośnięte lasami. W tej chwili, w sierpniu, zakwitają wrzosowiska i już a chwilę góry przybiorą ich barwę. 

W poprzednią niedzielę wybraliśmy się na wyprawę do Brittas Bay. Jest tam piękna, piaszczysta plaża. W porównaniu do Tramore, jest naprawdę piaszczysta. Pojechaliśmy dłuższą drogą, przez Góry Wiclow i tamtejszy park narodowy. Minęliśmy po drodze Glendalough(irl. Dolina Dwóch Jezior)  - piękne miejsce i początek wielu tras spacerowych. Nie zatrzymywaliśmy się tam ze względu na nasze małe dzieciaki i to, że celem była plaża w Brittas. W czasie drogi zrobiliśmy tylko kilka zdjęć, bo trudno było zatrzymywać się na krętych, wąskich drogach, kiedy za nami jechał sznur samochodów. Do domu wracaliśmy już autostradami, żeby było szybciej. Teraz zapraszam do oglądania:
Wrzosy dopiero zaczynają kwitnąć, więc jeszcze nie ma tak dużo tego charakterystycznego dla niech koloru.Towarzyszyła nam zieleń w najprzeróżniejszych odcieniach.
Szumiały górskie potoki:Drogi wiły się jak wstążki:


Na plaży Małgosia zachwycała się rozgwiazdami i meduzami:Obie dziewczyny miały od początku niesamowitą frajdę wspinania się na wydmy i brodzenia w głębokim, gorącym piasku:


hrabina.ee, piątek, 13 sierpnia 2010

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz