piątek, 11 grudnia 2009Od jakiegoś czasu milczę na blogu, bo wciąż walczymy z przeprowadzką. Dzięki pomocy mojego Taty, który był tu kilka dni, większość mieszkania jest już spakowane i przeniesione. Zostały tylko największe meble i rzeczy, które są nam niezbędne do funkcjonowania.
Na pewno wszystko poszłoby jeszcze sprawniej, gdyby jednocześnie nie było miliona innych spraw do załatwienia. Na szczęście największy stres chyba za mną. 
W poniedziałek umówiliśmy się z naszym agentem na zamknięcie rachunków w starym mieszkaniu, wypłacenie kaucji, itd. Ponieważ jest naprawdę sensownym facetem, wszystko powinno pójść szybko i sprawnie.

Nie udało mi się jednak zrobić USG - pierwszego, a jestem już w połowie 5 miesiąca - i nie zrobię tego wcześniej niż w styczniu. Trudno. Nie potrafię się rozerwać. Skoro ciąża "idzie" sprawnie i bez komplikacji zakładam, że nic złego się nie dzieje. Najważniejsze, że jedną wizytę u prowadzącej pielęgniarki miałam:))Póki co, przedstawiam Wam nasz dom - pierwsze, mało udane zdjęcie. Przemykający samochód zasłonił dół, ale większość widać.  


Korytarz i wejście na górę. Na lewo skręca się do pokoju dziennego.W pokoju dziennym mamy "kominek" - niestety nie prawdziwy, tylko jego gazową atrapę. A tu przejście między pokojem dziennym i jadalnią.Widok na kuchnię - nie jest ogromna, za to jasna i taka, jak mi odpowiada.Z jadalni wychodzi się na ogródek:

I tu nasz "ogromny" ogród. Na pewno nie poszaleję w nim, bo nie ma takich możliwości, ale dzieciaki już mają swoje miejsce zabaw. Furtkę wykonał mój mąż z pomocą taty i już w trakcie pracy wywołali zachwyt sąsiadki - Irlandki, która do tej pory mieszka bez takiego udogodnienia.

To tak pokrótce nasz nowy dom. Wszędzie jest wszystko, bałagan i stojące kartony, ale powoli jakoś sobie z tym poradzimy. Nie mam ciśnienia, żeby wszystko dopiąć w ciągu 2-3 tygodni i wprowadzić się do wykończonego zupełnie domu. Mogę mieszkać i dopracowywać resztę.


Zapewne wkrótce będziemy już przełączać linię telefoniczną, więc nie będę mieć internetu aż do powrotu z wakacji(chyba, że mnie zaskoczą, czego nie podejrzewam). W związku z tym, już teraz...
... Życzę Wam wspaniałych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech spełnią się Wasze marzenia, a radość napełni Wasze serca. Życzę, aby Nowy Rok 2010 był dla Was i dla nas dobrym rokiem. Anna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz